Školské lavice a stoličky PRIM

Naša ponuka školského nábytku zahrňuje asi všetky typy mobiliáru určeného pre vzdelávacie inštitúcie rôznych zameraní. Od hravých nábytkových prvkov pre materské školy, cez nábytok špecializovaných odborných stredoškolských učební, až po systémy univerzitných aulových sedení. Evergreenom a dá sa povedať aj základným kameňom klasickej kmeňovej učebne sú a budú „obyčajné“ školské lavice a žiacke stoličky. Bez nich sa nezaobíde interiér žiadnej základnej a strednej školy a napriek pestrému vybaveniu špecializovaných učební najviac času strávia žiaci a študenti práve v spoločnosti tohto nábytku.

Školské lavice a stoličky PRIM od MY DVA sú našim stálym zákazníkom už dobre známe. Nejeden žiačik sa práve v nich učil prvé písmená abecedy a nejedného študenta doviedli až k maturite. Teraz na jeseň prichádzame so špeciálnou časovo obmedzenou zľavou na spomínané obľúbené sety jednomiestnych aj dvojmiestnych lavíc PRIM.

Sedadlá a operadlá stoličiek sú z bukovej tvarovanej preglejky, stolová doska lavice je vyrobená z LTD hrubej 18mm ohranenej ABS hranou v dekore buk.  Kovová konštrukcia je povrchovo ošetrená práškovou farbou.  Skladom sú dostupné prvky vo farebných prevedeniach žltá, modrá, červená, zelená a svetlosivá.

Školské lavice aj stoličky PRIM sú výškovo nastaviteľné, vďaka čomu sú dostupné vo veľkostiach 3 až 7 ( Výšková špecifikácia podľa normy EN 1729-1 a 1729-2 ).

 

Akcia platí do 31.12.2020.

Bližšie informácie o produktoch Vám poskytneme e-mailom, ak nám napíšete na info@mydva.sk, alebo telefonicky, ak zavoláte na bezplatnú linku 0800 222 444.

Autor:  Alexander Kováč

 

Scroll to Top