Životabudič (nielen) na začiatok týždňa

Už celé desaťročia si vedci z celého sveta (dokonca aj slovenskí) lámu hlavu nad tým, prečo sú pondelkové rána také škaredé. Niektoré vedecké kapacity vo svojich štúdiách dokonca uvádzajú, že pondelok je v skorých ranných hodinách vyslovene odporný, ohyzdný až nechutný. Náš MY DVA vedecký tím tiež zatiaľ na príčinu tohto javu neprišiel, ale myslíme, že sme na dobrej ceste, ako aspoň eliminovať tento pľuhavý jav.

Zrušíme pondelok?

Pôvodný návrh, ktorý plánoval pondelok úplne zrušiť, sme neskôr zavrhli, pretože potom začal byť zo záhadných príčin strašne nesympatický utorok…  a asi by sme nakoniec museli zrušiť celý týždeň. Nakoniec sme sa vydali alchymistickou cestou a myslíme, že sme  našli ten pravý pondelkový elixír, ktorý poznáte možno aj vy.  Pôvodne pochádza z oblasti severovýchodnej Etiópie, ale v priebehu  storočí si postupne našiel priaznivcov po celej zemeguli. Pre niektorých je to len príležitostný nápoj na vzpruženie po ťažkej noci, pre iného je jeho ranná príprava rituál, bez ktorého si už nevidia predstaviť začiatok každého nového dňa. Áno, hádate správne, jedná sa o kávu!

Funguje to s každou kávou?

Ale nie každá káva spĺňa požiadavky kladené na elixír pondelkového rána. Naša zmes je miešaná práve pre prežitie škaredého a ohyzdného začiatku týždňa a venujeme ju našim verným zákazníkom, Elixír sa volá SWEET MOOD – SLADKÁ NÁLADA, takže už podľa názvu tušíte, že pondelok už nebude nechutný, ale práve prudko chutný vďaka tejto špeciálnej zmesi káv vypestovaných v horách Južnej Ameriky. Vyznačuje sa plnou prirodzene sladkou chuťou s okrúhlym telom a zároveň orechovou a karamelovou dochuťou. Jej stupeň praženia je „full city“, teda na štvrtý stupeň praženia … ale škoda ďalších slov, je lepšie si dať šálku tejto jedinečnej kávy, ako o nej čítať. A ak ste našim verným klientom, tak naozaj v blízkej dobe už o nej nebudete len čítať!

Backctage
Fotenie prvých balíčkov „životabudiča“ od MY DVA, ktorý poputuje k našim verným zákazníkom

Ak by ste sa chceli informovať o tom, za akých podmienok sa táto výnimočná káva a pondelkový elixír môže dostať aj k Vám, napíšete nám na info@mydva.sk, alebo zavolajte na bezplatnú linku 0800 222 444.

Autor:  Alexander Kováč

Scroll to Top