Zmontovanú alebo nezmontovanú skriňu?

Zmontovaný alebo demontovaný

Väčšina internetových aj kamenných obchodov s nábytkom v súčasnosti ponúka hlavne nábytok v demontovanom stave. Pri rozmerovo veľkom nábytku, ako je napríklad manželská posteľ alebo kuchynská linka, často ani iná možnosť nie je…  teda ak nechcete kvôli novej ozdobe bytu vybúrať dieru do fasády domu a dostať ju domov žeriavom. Nezmontovaný mobiliár môže byť praktický aj pri doprave. Skriňa rozobraná na dielce a zabalená v kartónovom obale sa niekedy zmestí aj do osobného auta. Takže, ak si mladý pár vyhliadne v predajni s nábytkom napríklad peknú komodu, ktorou by si chceli skrášliť svoje nové spoločné bývanie, nemusia čakať na objednanú dopravu, ale jednoducho si ju sami odvezú domov.

SKRINKY FANTASY

Skriňa alebo kŕmidlo pre vtáčikov?

Ale skôr, ako sa to doma naozaj na komodu začne podobať, je požadovaná od majiteľa nového nábytku aj istá manuálna zručnosť, trpezlivosť a priestorová predstavivosť … a tu často radosť z novej ozdoby bytu končí. Niekedy je potrebné zavolať na pomoc zručnejšieho suseda, príbuzného alebo kamaráta.  Ale často aj s privolanou pomocou zdanlivo zručného suseda môže vysnívaná komoda po montáži vyzerať skôr ako kŕmidlo pre vtáctvo…   a potom neostáva nič iného, ako zatelefonovať do predajne a dodatočne si objednať aj montáž nábytku.

Skrinky FANTASY
Realizácie učební s typovými skrinkami FANTASY

Bez montáže a bez búracieho kladiva.

Našim zákazníkom sú hlavne školy, ktoré ak už objednávajú, tak sa nejedná o jednu-dve skrinky, ale o objednávku väčšieho počtu akéhokoľvek mobiliáru. Takže, ak by to mal pán školník všetko zmontovať podľa priložených návodov na montáž, nech by bol akokoľvek zručný, asi by sa nestihol venovať ostatným školníckym povinnostiam. MY DVA zbavuje školy týchto montážnych „radovánok“.  Ani jedna z našich typových skríň nie je natoľko veľká a ťažká, aby sa nedala presúvať cez normované rozmery zárubní dverí a štandardné šírky schodísk. Skrinky objednané v MY DVA stačí už len umiestniť na plánované miesto, používať ich a tešiť sa z nich… a búracie kladivo už nie je nutné doobjednávať,  aj keď budú dodané zmontované.

Demontovaná a zmontovaná skrinka
Keď je dodaná skrinka v demontovanom stave… a keď príde už zmontovaná

Podrobnejšie informácie o našom skriňovom nábytku pre školy dostanete, ak nám napíšete na info@mydva.sk alebo zavoláte na bezplatnú telefónnu linku 0800 222 444.

Autor:  Alexander Kováč

Scroll to Top